Nie masz jeszcze konta w serwisie?

Kalkulator BMI - Wskaźnik Masy Ciała; BMI index; Kalkulator BMI

Oblicz swój wskaźnik BMI za pomocą Kalkulatora BMI na stronie Ciam. Nie wiesz jak obliczyć BMI? Kalkulator wylicza stosunek masa ciała do wzrostu opartej o wzór BMI. Dzięki temu dowiesz się jaki jest Twój wskaźnik BMI. Należy pamiętać, że współczynnik ten mogą wyliczać tylko dorośli. Testu BMI nie powinno się liczyć dzieciom ze względu na to że rosną i ich organizmy się zmieniają.
Pokaż, że lubisz:
 

BMI (z ang. Body Mass Index) to Współczynnik Masy Ciała. Określa ilość tkanki tłuszczowej w organizmie człowieka. Współczynnik ten pozwala określić i ocenić ryzyko możliwości wystąpienia chorób związanych z nadwagą.
W jakim celu wyliczamy BMI? 

Pozwala określić wskaźnik masy ciała i przestrzec przed nadwagą oraz chorobami takimi jak miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie, zawał czy niedokrwienna choroba serca. Obliczanie nadwagi, niedowagi wykonuje się w celu uzyskania idealnej, prawidłowej wagi. Wszystkie te wyliczenia oparte są o normy i wzór BMI.

Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora BMI. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wyliczeń BMI zobacz więcej.

TWÓJ WSPÓŁCZYNNIK BMI

Proszę włączyć JavaScript, by skorzystać z kalkulatora.
kobieta mężczyzna

Copyright Ciam.pl 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności. Projekt i realizacja: APISOFT

W ramach niniejszego serwisu wykorzystujemy mechanizm cookies. Więcej informacji w "Polityce prywatności i plików cookies".