Nie masz jeszcze konta w serwisie?

LISTA ZAKUPOWA - Niezastąpiona w sklepach spożywczych

Lista Zakupowa jest wygodnym narzędziem podczas zakupów spożywczych. Pozwala w prosty sposób tworzyć listy korzystając ze stale rozrastającej się bazy danych produktów spożywczych. Oszczędzaj czas, pieniądze oraz wybieraj to co lubisz. Możesz zabrać Swoją listę w telefonie do sklepu na szybkie zakupy i żaden składnik nie będzie dla Ciebie tajemnicą. Jedyna taka lista zakupów w sieci.
Pokaż, że lubisz:
Obecnie aktywna lista zakupowa jest pusta lub żadna lista nie jest aktywna. Skorzystaj z wyszukiwarki, by dodać nowe produkty!

POMOC

Lista Zakupowa służy Użytkownikom w robieniu oszczędnych i zamierzonych zakupów spożywczych i nie tylko. Jest to darmowe narzędzie dostępne online dla zalogowanych Użytkowników.

  1. Po pierwsze: ZALOGUJ SIĘ. Będziesz mógł/mogła zapisać dowolą ilość stworzonych przez siebie List Zakupowych. Bez zalogowania listy nie da się zapisać. Jeśli nie masz jeszcze konta to załóż je, to potrwa dosłownie chwilę.

  2. Po drugie: Jeśli masz juz konto to zacznij działać. Po wpisaniu pierwszych liter słowa wyszukiwarka zacznie wyświetlać podpowiedzi z wpisywanych przez Ciebie słów produkty spożywcze dostępne w bazie Ciam.pl.

  3. Po trzecie: Produkty spożywcze możesz dodawać z DZIAŁU PRODUKTY czytając o nich informacje. Wytarczy wtedy kliknąć ikonkę Listy Zakupowej (LZ) a produkt sam trafi do Twojej Listy. Wtedy wystarczy ją zapisać nadając odrębną nazwę. To bardzo proste uwież mi.

  4. Po czwarte masz możliwość dodawania produktów spożywczych, których jeszcze nie ma w bazie Ciam.pl. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz nazwę porządzanego produktu i zatwierdzisz go guzikiem DODAJ lub Enter. Baza jest ciągle uzupełniana o nowe produkty, ale to trochę zajmuje czasu.

  5. Po piąte: Ciesz się z darmowego dostępu do Listy Zakupowej, jedz to co chcesz i rób oszczędne zakupy uwież mi to działa.

 

Więcej informacji na podstronie TUTAJ

Copyright Ciam.pl 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności. Projekt i realizacja: APISOFT

W ramach niniejszego serwisu wykorzystujemy mechanizm cookies. Więcej informacji w "Polityce prywatności i plików cookies".